Taisyklės

PRISTATYMO SĄLYGOS

– Pristatymas Lietuvoje (darbo dienos) 2 – 6
– Pristatymas per pašto kurjerius į kitas šalis (darbo dienos) 7 – 14
– Lietuvoje prekių pristatymas nemokamas, jei užsakymo suma yra 60 EUR ir daugiau. Jeigu užsakymo suma yra mažiau negu 60 EUR, prekių pristatymas Lietuvoje kainuoja 5 EUR.

– Į kitas šalis pristatymas yra nemokamas, jeigu užsakymo suma yra 400 EUR ir daugiau. Jeigu užsakymo suma yra mažiau negu 400EUR, prekių pristatymas į kitas šalis kainuoja 15 EUR.

Prašome pasitikrinti, kad jūsų nurodytas pristatymo adresas yra teisingas.
Pateikus užsakymą, jums atsiųsime užsakymo patvirtinimą elektroniniu paštu.
Pristatymo laikas skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo momento ir gali užtrukti nuo 1 iki 5 darbo dienų.
Jeigu užsakoma gaminį pasiūti individualiai, užsakymo įvykdymo laikas gali užtrukti nuo 10 iki 25 darbo dienų.

Kaip užsakymo gavėjas, jūs esate atsakinga(s) už visų importo mokesčių, muitinės ir vietos mokesčius taikomus jūsų šalyje. Mums išsiuntus užsakymą, gausite galutinį patvirtinimo pranešimą elektroniniu paštu.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jeigu dėl kokių nors priežasčių jūs nesate patenkinti gauta preke (-ėmis), jūs turite teisę grąžinti prekę (-es). Už prekių grąžinimą moka pirkėjas. Užsakymo grąžinimo terminas – iki 14 kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo gavimo datos. Grąžinama prekė (-ės) turi būti toje pačioje pakuotėje, tokios pačios pradinės būklės, su originaliomis nenuplėštomis etiketėmis, siunčiama (-os) kartu su teisingai užpildyta ir pridėta „Grąžinimo forma“, kurią turite atsispausdinti ir užpildyti.

Gavę grąžintas prekes informuosime elektroniniu paštu. Pinigai už grąžintas prekes bus grąžinti per 5 darbo dienas nuo grąžintos prekės sugrįžimo. Siunčiant grąžinamas prekes už jų pristatymą bei draudimą iki UAB „ŠILTA MADA“ durų yra atsakingas pirkėjas.

Grąžinimo adresas:
UAB „SILTA MADA“
J. Tumo – Vaižganto g. 4,
LT – 01013 Vilnius

UŽSAKYMO ANULIAVIMO PROCEDŪRA

Jeigu jūs nusprendėte anuliuoti užsakymą, prašome kuo skubiau susisiekti su mūsų Klientų Aptarnavimo Skyriumi telefonu +370 650 22646 arba elektroniniu paštu info@siltamada.com. Taip pat jūs galite rašyti laišką paštu, adresu UAB „Šilta mada“, J.Tumo – Vaižganto g. – 4, LT-01013 Vilnius, Lietuva. Jeigu anuliuojate savo užsakymą telefonu, žinokite savo anuliuojamo užsakymo numerį. Jeigu jūs anuliuojate užsakymą elektroniniu paštu arba įprastu paštu siunčiate laišką, prašome nurodyti užsakymo numerį.

Mes stengiamės užsakymus įvykdyti ir išsiųsti per nurodytą užsakymo patvirtinime terminą.

UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

Norėdami atšaukti savo užsakymą turite informuoti mus elektroniniu paštu adresu info@siltamada.com ne vėliau kaip per 3 valandas po užsakymo įvykdymo. Mes padarysime grąžinimą naudojant tas pačias mokėjimo priemones, kurios buvo naudotos užsakymo metu.

Pinigų grąžinimas bus įvykdytas per 1 darbo dieną nuo užsakymo atšaukimo dienos.