Kodėl verta dėvėti kailinius?

kailiniu siuvimas

Keičiantis pasauliui, vis daugiau kalbant apie ekologiškumą, energijos tausojimą, keičiasi ir žmonių kriterijai perkamiems daiktams. Didėjant ekologiškų, aplinkai draugiškų prekių poreikiui, turėtumėte žinoti, kodėl pasirinkdami nešioti kailinius Jūs ta犀利士
usojate aplinką ir kokie kailio privalumai prieš sintetinį audinį.

Šiluma

Kailis – natūralus gamtos atsakas žiemai ir jos šaltam orui. Kaip natūrali medžiaga, kailis leidžia kūnui kvėpuoti ir tuo pat metu nesušalti, yra patogus ir jaukus nešioti, nepaisant jokių oro sąlygų.

Komfortas

Jaukumas, lengvumas ir patogumas – joks kitas drabužis negali lygintis su jausmu dėvint kailinius. Su šių dienų technologija kailio gaminiai yra kaip niekada lengvi, ploni, todėl gali būti dėvimi visais metų laikas, ne vien šaltojo sezono metu.

Ilgaamžiškumas

Kailis yra visada madingas. Tai geriausiai patvirtina daugelis garsių dizainerių, kurie savo kolekcijose naudoja kailį vis dažniau ir gausiau. Be to, nebenešiojamus kailinius galima persiūti – iš senojo kailio pagaminti naują, visus Jūsų norus atitinkantį gaminį. Tinkamai pasirūpinus kailiu juos galėsite dėvėti daugelį metų.

 Universalumas

Mitas, kad kailis yra nešiojamas tik ypatingomis progomis ir pasipuikavimui yra senai sulaužytas. Dabar kailis dėvimas bet kur ir bet kada: gali būti derinamas ir su džinsais, ir su vakarine suknele.

Ekologiškumas

Gyvūnų auginimas ir priežiūra yra reguliuojama ir prižiūrima Lietuvos valstybės ir ES institucijų, todėl tik tinkamai pagaminti kailiai pasiekia mūsų saloną. Kailis yra biologiškai skaidomas, todėl jį galima laikyti puikiu atsinaujinančios medžiagos pavyzdžiu.